41zero42

41042 to kod pocztowy, który powinni zapamiętać wszyscy Ci, którzy znudzili się klasycznymi bądź minimalistycznym designem płyt ceramicznych. Przy nim, we Włoszech położona jest fabryka 41zero42, młodego zespołu projektantów, którzy chcą opowiedzieć historie zapisane w elementach wystroju wnętrz. Jak sami o sobie mówią, ich oczy śledzą trzy linie czasowe, przeszłość – żeby nie zapomnieć wiedzy, teraźniejszość dla estetyki a przyszłość dla technologii.

Nie jest to zwykły opis producenta, ale i niezwykłe są jego produkty. Łącznie 22 kolekcje, tak różnorodne, jak to tylko możliwe. Są więc płytki 3D i 2D, stonowane, ciemne, eleganckie i jaskrawe, jasne, radosne, wzorzyste i matowe oraz satynowe i gładkie, jednolite lub indywidualne jak prawdziwy kamień. Każda z kolekcji to osobny koncept na to, jak powinno wyglądać wnętrze. Na przykład Paper41 Pro, to płyty ceramiczne wyglądające jak papierowe okleiny ścienne, Wood41 przypomina prawdziwe drewno a Hops to płytki stylizowane na stare, kamionkowe kafelki do wykładania pieca. Oferta 41zero42 jest przeznaczona dla wszystkich śmiałych i kreatywnych, tych którzy chcą odejść od standardowej formy, wrócić do staromodnej lub dzięki kolekcjom Technicolor i U-color tworzyć nowe trendy i spełniać swoje wizje.

Wszystkie kolekcje są doskonale przemyślane, kolorystyka jest dobrze dopasowana, a kształt i wymiary płytek powinny spełnić wymagania każdego architekta.

open-masonry
otto_extra02
paper41-preview
rigo-masonry
solo-masonry
technicolor-masonry
ucolor-masonry
wigwag-masonry
paper41-gallery02
clay41-masonry
hops-masonry
jumble-masonry
mate-masonry
Zapytaj o produkt