Cotto D’este

Cotto D’este to jeden z najbardziej znanych włoskich producentów płytek ceramicznych. Od 1993 roku, bo wtedy została założona, firma wyznacza najwyższe standardy w swojej branży, a zaawansowanie technologiczne ich produktów można porównać jedynie do ich wspaniałego wyglądu. W ofercie Cotto D’este znajdują się gresowe płytki ścienne i podłogowe najwyższej jakości, cieszące oko urokiem naturalnego kamienia – największej inspiracji projektantów.

Większość kolekcji zawiera płytki o grubości 14mm, których wytrzymałość jest 200% wyższa niż w przypadku standardowych płytek (10mm) i gwarantuje doskonale płaską podłogę. Warto wspomnieć o linii Kerlite, czyli ultra cienkich (tylko 3mm) i bardzo dużych płytach pozwalających na renowację ścian i podłogi, bez konieczności rozbiórki. Oszczędza to czas i pieniądze. Cotto D’este pozwala cieszyć się duszą prawdziwej Terakoty, zamkniętą w swoich płytkach, również na dworze, dzięki dedykowanej serii kafli o grubości 20mm.

Co ciekawe, firma nie skupia się wyłącznie na wyglądzie i technologii swoich wyrobów, ale także na ekologii. Ich działaniom i procesie wytwórczym przyświeca idea możliwie jak najniższej ingerencji w środowisko, więc pomimo wysokiego zaawansowania i ostatecznie bycia produktem fabryki, ich płytki ceramiczne są wyrobem naturalnym. Jeżeli szukacie Państwo piękna, naturalnej elegancji i jakości, która sprosta Państwa wymaganiom – Cotto D’este to wybór idealny.

9401_LotusAmbslide
6354_cottodestekerliteforestcembro5
9403_PatchworkAmbrgbslide
9402_NeoclassicAmbrgbslide
Zapytaj o produkt