Dryvit

logoW przypadku systemów ociepleń domów, systemów rewitalizacji ociepleń, systemów renowacyjnych i materiałów elewacyjnych zależało nam na tym, by produkt był jak najwyższej jakości oraz by gama oferowanych rozwiązań dawała niemal nieograniczone możliwości zarówno architektom, jak i wykonawcom. Wybór Dryvit Systems był niemal oczywisty.

Jesteśmy niesamowicie dumni z faktu posiadania w ofercie produktu, który sprawdza się w różnorodnych strefach klimatycznych od Alaski po Florydę i jest lubiany przez architektów oraz wykonawców.

Dryvit to m.in. tynki o różnych właściwościach i do różnych zastosowań:

  • Tynki akrylowe (PMR)
  • Tynki akrylowe (FD PMR)
  • Tynki silikonowe (TR)
  • Tynki siloksanowe (HDP)
  • Tynki silikatowe (SLK)
  • Tynki mineralne
  • Powłoki dekoracyjne

Faktury tynków

W zależności od potrzeb tynki Dryvit pozwalają uzyskać różne wzory wykończeń elewacji:

Powłoki dekoracyjne

Powłoki dekoracyjne to propozycja dla osób, dla których bogata paleta faktur tynków to jeszcze za mało. Powłoki dekoracyjne Dryvit dodadzą elegancji oraz oryginalności każdej inwestycji i spowodują że nabierze ona naturalnego charakteru. Do wyboru są aż cztery różne powłoki dzięki którym każdy znajdzie wzór oraz kolor idealnie pasujący do niego:

Ameristone

Idealny materiał wykończeniowy na powierzchnie betonowe, ceglane oraz cementowo-wapienne. Jednocześnie Ameristone jest trwałą wyprawą elewacyjną wykorzystywaną we wszystkich systemach dociepleń Dryvit. Naturalne kruszywo zostało zatopione w spoiwie wykonanym na bazie 100% polimeru akrylu, które jest odpowiednio wzmocnione, co zapewnia wieloletnią trwałość i łatwość konserwacji.

Produkty:
AMERISTONE

Tynk dekoracyjny Dryvit Ameristone T występuje w następujących kolorach:

Ameristone T

Gdy chodzi o oryginalną i niepowtarzalną stylizację, Ameristone T będzie idealnym wyborem. Powłoka dekoracyjna o wyglądzie granitu z świetlistymi elementami kwarcu i miki kojarzy się z wulkanicznym kamieniem, który zmienia wygląd w zależności od pory dnia. Zupełnie inaczej wygląda z dnia w pełnym słońcu, a inaczej w porze deszczowej.

Produkty:
AMERISTONE T
AMERIS DECO

Tynk dekoracyjny Dryvit Ameristone T występuje w następujących kolorach:

Stonemist

Powłoka Stonemist to naturalny materiał wykończeniowy dodający subtelnego kolorytu otoczeniu oraz elewacji. Specjalnie wyselekcjonowane kruszywo kwarcowe w naturalny sposób odbija światło dzienne zauważalnie oddając połysk i urok kamienia.

Produkty:
STONEMIST
STONE DECO

Tynk dekoracyjny Dryvit Stonemist występuje w następujących kolorach:

 

Stonemist T

Stonemist T to tynk dekoracyjny o wyglądzie kamienia naturalnego. Dzięki domieszce kruszyw kwarcowych oraz miki, akcentowane są świetliste refleksy, które tworzą niesamowitą grę świateł na elewacji budynku. Dodatkowo subtelny koloryt kamienia naturalnego sprawia, że budynek idealnie wpasowuje się w otoczenie.

Produkty:
STONEMIST T

Tynk dekoracyjny Dryvit Stonemist T występuje w następujących kolorach:

Systemy ociepleń domów

Dryvit to przede wszystkim całe systemy ociepleń domów, w które skład wchodzą powyższe tynki oraz powłoki dekoracyjne. W zależności od potrzeb do wyboru są systemy oparte na ociepleniu styropianem lub wełną mineralną. Systemy różnią się od siebie charakterystycznymi dla siebie właściwościami dlatego, każdy będzie w stanie znaleźć rozwiązanie dopasowane specjalnie do jego potrzeb.

 

dryvit-wroclaw-wzorcownia-GreenHorizon3
dryvit-wroclaw-wzorcownia-Kraków, Avia panorama, Ameristone T
dryvit-wroclaw-wzorcownia-LUBLIN_Dryvit WOOD
dryvit-wroclaw-wzorcownia-Lublin_Wydział Informatyki_Sandblast
dryvit-wroclaw-wzorcownia-WARSZAWA_BLUSZCZAŃSKA2_WOOD BALKON
dryvit-wroclaw-wzorcownia-DRYTEX WOOD_POLSKA3_WIŚNIOWY
dryvit-wroclaw-wzorcownia-Gdańsk, Lymestone, Ultra Tex
dryvit-wroclaw-wzorcownia-Green Horizon_Łódź_Ameristone T
Foldery do pobrania