FAP

FAP Ceramiche rozpoczęła działalność we Włoszech, w latach 60., a od 1997 roku należy do Gruppo Concorde, jednego z największych graczy na światowym rynku ceramiki. Misją firmy jest oferowanie szerokiej gamy rozwiązań i produktów ceramicznych, które swoją obecnością będą podkreślać osobowość domowników.

Oferta firmy to płytki najwyższej jakości, a uzdolnieni projektanci zadbali zarówno o wzory tradycyjne, jak i absolutnie nowoczesne i kreatywne. Katalog FAP Ceramiche, to ponad 30 kolekcji zawierających płytki dekorowane, kolorowane, polerowane, satynowe, wierne reprodukcje naturalnego marmuru, kamienia, drewna i wiele innych. Podsumowując, są tam wszystkie składowe wymarzonego wnętrza, które dzięki firmie FAP zaczyna nabierać realnych kształtów.

Płytki cechuje mnogość wzorów i rozmiarów, co pozwala im wypaść doskonale w każdej przestrzeni, a zaawansowana technologicznie produkcja zapewnia ich wytrzymałość i bezpieczeństwo, a także bezproblemowy montaż. Różnorodność, elegancja i nienaganna stylistyka sprawiają, że produkty FAP Ceramiche to rozwiązanie, które na pewno spełni Państwa oczekiwania, a pomieszczeniom nada szyku i uroku.

Immagini 001
Immagini 1480
Immagini 005
Fap_Brooklyn_B_02
Immagini 1891
Immagini 1795
Zapytaj o produkt