Wzorcownia nr 1 – Wrocław
Najlepsze materiały wykończeniowe dla domu i ogrodu – kompleksowa obsługa inwestycji od projektu do realizacji!

EKSPOZYCJA | DORADZTWO | SPRZEDAŻ

Wzorcownia nr 1 to esencja wieloletniego doświadczenia w obsłudze inwestycji budowlanych. Wybieramy najciekawsze materiały wykończeniowe, które prezentujemy na ścianach, podłogach, sufitach, elewacjach i przestrzeni wokół naszego SHOWROOMU zbudowanego z morskich kontenerów! Profesjonalnie doradzimy, wycenimy i zorganizujemy dostawy na czas. Posiadamy własne mieszalnie farb i tynków i dobrze zaopatrzone zaplecze magazynowe, dzięki czemu wiele materiałów jest stale dostępnych ‘od ręki’. Współpracujemy z architektami oraz wykonawcami, na życzenie organizujemy cały proces inwestycyjny od projektu po wykończenie pod klucz! 

Łatwo znajdziesz nasz dizajnerski showroom WZORCOWNIA nr 1 – jesteśmy w centrum Wrocławia, na parkingu przy galerii wnętrz DOMAR przy ul. Braniborskiej 14.

Zapraszamy też na ulicę Żernicką 296, niedaleko nowego stadionu i obwodnicy S8, gdzie mieści się nasz salon sprzedaży, magazyny oraz ogród modelowy z bruku klinkierowego.

Zapraszamy do współpracy wykonawców, architektów oraz inwestorów indywidualnych!

ELEWACJE

Szukasz trwałych i niebanalnych materiałów na elewację? Nie mogłeś trafić lepiej!

Specjalizujemy się w sprzedaży tynków strukturalnych i mozaikowych firm Caparol i Dryvit oraz systemów fasad wentylowanych Equitone i Cedral.

Ofertę uzupełniają m.in.: materiały okładzinowe z klinkieru, betonu architektonicznego, gresu ceramicznego czy spieków kwarcowych. Wiele ciekawych wzorów i kolorów prezentujemy na ścianach naszej Wzorcowni, Sporządzimy indywidualne próbki tynków na Twoją inwestycję nawet tego samego dnia! Stale szkolimy wykonawców i projektantów – najlepszych polecamy naszym klientom!

WNĘTRZA

Jakość i ponadczasowa elegancja – ta myśl przewodnia towarzyszy nam przy komponowaniu oferty na materiały wykończeniowe.

Proponujemy profesjonalne farby i materiały dekoracyjne do wnętrz, tapety winylowe i okładziny ścienne, płyty i dekoracje z betonu architektonicznego, ręcznie formowane płytki klinkierowe, podłogi winylowe i wykładziny, oświetlenie, fornir kamienny, grzejniki dekoracyjne, zielone ściany oraz wiele innych. Pomożemy w wyborze, doradzimy projektanta, zorganizujemy wykonawcę znajdziemy najlepsze rozwiązania technologiczne. Przyjdź i przekonaj się na własne oczy!

OGRODY

Ogród modelowy przy Wzorcowni to wyjątkowa kompozycja stylów i rozwiązań aranżacji otoczenia. Nowoczesne rozwiązania technologiczne jak powłoki żywiczne, podniesione tarasy wentylowane, szlachetne materiały jak cegła i bruk klinkierowy, beton architektoniczny, paleniska gazowe z cortenu i ekskluzywne nawierzchnie ceramiczne przenikają się nie pozostawiając nikogo obojętnym. Szeroki asortyment donic i elementów małej architektury nie ma sobie równych we Wrocławiu! Nasi wykonawcy sprostają każdej ambitnej wizji Twojej przestrzeni, jeśli potrzebujesz ją dopiero narysować sprawdź naszą ofertę PROJEKT GRATIS!

wzr-25
DCIM100MEDIADJI_0146.JPG
DCIM100MEDIADJI_0172.JPG
DCIM100MEDIADJI_0162.JPG
wzr-39
wzr-17
wzr-9
wzr-8