Zehnder

zehnder-wzorcownia-wroclaw (9)

Zehnder

Uwielbiamy kiedy architekci lub wykonawcy dbają o najdrobniejszy szczegół podczas projektowania wnętrz. Grzejniki dekoracyjne marki Zehnder kształtują przestrzeń życiową. Stworzone przez renomowanych projektantów form użytkowych, oferują możliwość wyposażenia wnętrz w sposób nowoczesny i wyszukany. Ponadto grzejniki dostępne są w ponad 700 kolorach i wariantach wykończenia powierzchni!

Marka Zehnder, wyróżniona między innymi w konkursach RedDot Design Award, IF Product Design Award czy Plus X Award oferuje wszystko to, co niezbędne dla uzyskania optymalnego klimatu wnętrza, bez względu na rodzaj budynku. Wspaniałe wzornictwo, a także wizjonerskie projekty produktów Zehnder inspirują do poszukiwań rozwiązań kompleksowych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Zehnder specjalizuje się w produkcji grzejników dekoracyjnych, wentylacji wnętrz, systemów filtracji powietrza oraz systemów ogrzewania i chłodzenia sufitowego, stosując w swoich produktach przemyślane i efektowne rozwiązania, które zapewniają znakomite walory użytkowe.

zehnder-wzorcownia-wroclaw (10)
zehnder-wzorcownia-wroclaw (1)
zehnder-wzorcownia-wroclaw (6)
zehnder-wzorcownia-wroclaw (7)
zehnder-wzorcownia-wroclaw (8)
zehnder-wzorcownia-wroclaw (9)
zehnder-wzorcownia-wroclaw (5)
zehnder-wzorcownia-wroclaw (2)
zehnder-wzorcownia-wroclaw (3)
zehnder-wzorcownia-wroclaw (4)